Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #13111
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Brak
    Postów
    205

    Domyślnie

    True story bro

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  2. #13112
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 159 SW 1,9JTDm 150KM
    Postów
    12

    Domyślnie

    Co powiecie o tej ID OLX : 224352733

  3. #13113
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptachu Zobacz post
    Co powiecie o tej ID OLX : 224352733
    Wygląda nie źle choć zawsze coś się znajdzie, mi pierwsze co to rzucił się w oczy fotel kierowcy przy przebiegu 166 tyś. Wygląda mi jakoś nadmiernie poprzecierany przy tym przebiegu, nie wiem czy to tylko refleksy słoneczne czy całe wnętrze jest jakoś zmęczone. Inna rzecz, że za tą cenę oczekiwał bym wnętrza w fajnej skórze! Kierownica też jakaś taka dziwna...

    - - - Updated - - -

    P.S. Swoją drogą ciekawe co tam robi na dywaniku pasażera ta przepływka, o której Gość zapomniał wspomnieć. Klapy, przepływka...coś mi się zdaję, że powstał jakiś problem, a jak wiemy w naszym kraju na problemy najlepsza jest sprzedaż Co kraj to obyczaj, ciekawe kiedy tu będzie normalnie...?

  4. #13114
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 159 SW 1,9JTDm 150KM
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał aadi Zobacz post
    Wygląda nie źle choć zawsze coś się znajdzie, mi pierwsze co to rzucił się w oczy fotel kierowcy przy przebiegu 166 tyś. Wygląda mi jakoś nadmiernie poprzecierany przy tym przebiegu, nie wiem czy to tylko refleksy słoneczne czy całe wnętrze jest jakoś zmęczone. Inna rzecz, że za tą cenę oczekiwał bym wnętrza w fajnej skórze! Kierownica też jakaś taka dziwna...

    - - - Updated - - -

    P.S. Swoją drogą ciekawe co tam robi na dywaniku pasażera ta przepływka, o której Gość zapomniał wspomnieć. Klapy, przepływka...coś mi się zdaję, że powstał jakiś problem, a jak wiemy w naszym kraju na problemy najlepsza jest sprzedaż Co kraj to obyczaj, ciekawe kiedy tu będzie normalnie...?
    Kumpel mi ją sprawdził przebieg jaki był ostatnio odnotowany to 100 tys pod koniec 2011

  5. #13115
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Moje zdanie na jego temat jest następujące: W tej cenie nawet bym go nie oglądał, zero zainteresowania. Jeżeli Ci się podoba i uważasz że jest wart, pewnie zadzwoń, umów się i obejrzyj... Tyle w temacie

  6. #13116
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptachu Zobacz post
    Co powiecie o tej ID OLX : 224352733
    Cena co najmniej o 5tys zł za dużo. Polerka przeprowadzona typowo pod sprzedaż bo chyba tylko ten kolor ratuje to auto.Fotel widać wymęczony zresztą podejrzewam że na żywo cały środek będzie wyeksploatowany.Jak wspomniałem za dużo pieniędzy a wersja uboga brak nawet parktronika.Nie wiem czy to wina zdjecia ale przednie błotniki wygladają na cofnięte względem maski.23tys zł to chyba max za 1.9 w tym roczniku i w tym stanie.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  7. #13117
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Ostrów Wlkp
    Auto
    black 159 1.9 JTD 16V 150KM
    Postów
    60

    Domyślnie

    Hey , jak ktoś chce obejrzeć tą sztuke to chętnie podjadę w jego imieniubo pracuje w ostrowie i w ciagu dnia mam 1h przerwy , sam bym się chetnię zamienił na nia


    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ym24x.html

  8. #13118
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    Cena co najmniej o 5tys zł za dużo. Polerka przeprowadzona typowo pod sprzedaż bo chyba tylko ten kolor ratuje to auto.Fotel widać wymęczony zresztą podejrzewam że na żywo cały środek będzie wyeksploatowany.Jak wspomniałem za dużo pieniędzy a wersja uboga brak nawet parktronika.Nie wiem czy to wina zdjecia ale przednie błotniki wygladają na cofnięte względem maski.23tys zł to chyba max za 1.9 w tym roczniku i w tym stanie.
    Dokładnie tak jak piszesz, choć dla mnie te 23 tysie to i tak wydaje się dużo. Jak znam życie mechanicznie wygląda podobnie jak wnętrze więc moim zdaniem totalnie odpada.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tobiasz1988 Zobacz post
    Hey , jak ktoś chce obejrzeć tą sztuke to chętnie podjadę w jego imieniubo pracuje w ostrowie i w ciagu dnia mam 1h przerwy , sam bym się chetnię zamienił na nia


    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ym24x.html

    Mam wrażenie, że robisz sam sobie reklamę. Jeżeli chodzi o auto to coś mi się w ten przebieg w odniesieniu do wnętrza (choć zdjęć mało) wierzyć nie chce. Ale cóż to tylko zdjęcia w realu może być inaczej. Tylna klapa nie wiem czy otwarta czy tak słabo spasowana.

  9. #13119
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz1988 Zobacz post
    Hey , jak ktoś chce obejrzeć tą sztuke to chętnie podjadę w jego imieniubo pracuje w ostrowie i w ciagu dnia mam 1h przerwy , sam bym się chetnię zamienił na nia


    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ym24x.html
    Żeby sprzedawać Ti za tak śmieszne pieniądze to chyba Ci handlarze biorą te auta z francuskiego złomowiska.Dobre auto z niskim przebiegiem w topowej wersji kosztuje znacznie wiecej.Nie ma cudów.Dolicz jeszcze zarobek handlarza, koszty jego podróży czas.Na chłopski rozum oni nie robią tego charytatywnie.W podanej cenie musi być zarobek.Sami wyciągnijcie wnioski.Chyba ze ktoś sie chce polansować przed znajomymi alfa Ti składana z 5 innych u Mirka za stodołą.Z resztą Ostrów i cała okolica to zagłębie cudów z Wlkp. Przekonałem się kiedyś na własnej skórze marnując czas i pieniądze.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  10. #13120
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Brak
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz1988 Zobacz post
    Hey , jak ktoś chce obejrzeć tą sztuke to chętnie podjadę w jego imieniubo pracuje w ostrowie i w ciagu dnia mam 1h przerwy , sam bym się chetnię zamienił na nia


    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ym24x.html
    Jakbys mogl dla mnie podskoczyc bylbym mega wdzieczny

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory