Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa romeo 166 2.0 TS Zanika prąd

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    alfa romeo 166
    Postów
    8

    Domyślnie Alfa romeo 166 2.0 TS Zanika prąd

    Witajcie, mam problem od wczoraj z moją alficzką natomiast zanika prąd, raz odpali normalnie wszystko jest ok, pojedzie natomiast jak ją wyłączę i chcę odpalić to kontrolki wszystko świeci wszystko jest ok w momencie przekręcenia kluczyka żeby uruchomić rozrusznik jest cyknięcie i wszystko gaśnie i prądu nie ma. Próbowałem ruszać klemą ale nie wiem czy to po jakimś czasie powoduje powrót prądu czy po prostu sama od siebie chce jechać dalej. Dodam że pierwsza taka sytuacja miała miejsce wczoraj pod domem ładnie odpaliła pojechałem do biedronki pod biedronką już nie działała mi centralka i nie mogłem otworzyć samochodu i jak się okazało prądu nie miałem. Centralka nie działa do dzisiaj. Pomocy.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar aj1990
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    166 2.4 150km '02
    Postów
    112

    Domyślnie

    Ja tak mialem tylko bez tej centralki przez słabą masę. Później już w ogole nie odpalała. Kontrolki sie paliły wszystko ok ale nie odpalił.Z resztą jest tu pare tematów podobnych.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    alfa romeo 166
    Postów
    8

    Domyślnie

    Właśnie szukałem i nie moge swojego znaleźć, problem w tym że jak mi zaniknie to potem nie ma wgl ledwo dwie kontrolki mi świecą ;/ A jak się już uda przywrócić muszę wpisywać kod. A centralki ani bagażnika nie mam dalej, w sumie miałem rozwaloną klemę plusową wymienię i zobaczymy chyba że macie jakieś jeszcze powody?

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danielos Zobacz post
    Właśnie szukałem i nie moge swojego znaleźć, problem w tym że jak mi zaniknie to potem nie ma wgl ledwo dwie kontrolki mi świecą ;/ A jak się już uda przywrócić muszę wpisywać kod. A centralki ani bagażnika nie mam dalej, w sumie miałem rozwaloną klemę plusową wymienię i zobaczymy chyba że macie jakieś jeszcze powody?
    Kolega Ci napisał, że masa gdzies ucieka albo coś z klemami podjedź do mechanika sprawdzi może założy dodatkową mase i będzie hulać. Może też się okzać, ze jest zwarcie albo akumulator ma dość.

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar aj1990
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    166 2.4 150km '02
    Postów
    112

    Domyślnie

    Zrób lewą masę i sprawdź ,u mnie akurat była "fioletowa" ta co ją widać po ściągnieciu lewego nadkola. Co dziwniejsze jeszcze jedną miałem miedzy silnikiem a budą taką jak w maluchu. Gdzieś jeszcze czytałem tutaj ,że ktoś zmienial całe kable od aku do przodu bo niby prąd miał ale słaby. Wiele wyjsc nie ma ale szczerze akumulator bym sprawdził dopiero po sprawdzeniu lewą masą. U mnie tez pierwsze co niby akumulator mówiono ,że kupa a zdrowy.

Podobne wątki

  1. [159] Alfa nie odpala - prąd?
    Utworzone przez Lich w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 30-07-2023, 15:30
  2. Radio - na włączonym silniku zanika dźwięk
    Utworzone przez poul w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 22:18
  3. Problem z audio. Zanika dźwięk
    Utworzone przez iwok w dziale 166
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 21:56
  4. [164] Alfa gubi prąd
    Utworzone przez zawigrze w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 14:04
  5. zanika płyn chłodniczy i .... wraca!
    Utworzone przez Slawny w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 07:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory